Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
0:3
FC Minsk — BATE Mecz zakończył się 12 Kwi 2020
Nastęny mecz drużyny FC Minsk
12 Sie, 13:00
 
FC Minsk
Slavia Mozyr
Nastęny mecz drużyny BATE
8 Sie, 19:00
 
BATE
Gorodeya

Zakłady i typy na spotkanie FC Minsk — BATE

12 Kwi 2020, 14:00 (CEST)
12 Kwi 2020, 14:00 (CEST)
Sędzia: Amin Kurgheli Stadion: FC "Minsk" (Minsk, Belarus)
FC Minsk
0 : 3
BATE

Składy

FC Minsk

Andrey Razin
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artem Leonov
gk. 3 -5
Aleksey Zaleskiy
df. 3 0
Yevhenii Chahovets
df. 3 1
Yuri Ostroukh
df. 1 0
Dmitri Zinovich
df. 0 0
Anton Shramchenko
mf. 3 0
Vladislav Nasibulin
mf. 3 0
Yaroslav Yarotskiy
mf. 3 0
Sergey Sazonchik
mf. 2 0
Vladimir Khvashchinski
fw. 3 2
Ognjen Rolović
fw. 2 0
Rezerwowi
Pavel Prishivalko
gk. 0 0
Sergey Veremko
gk. 0 0
Dmitri Prishchepa
df. 3 0
Gleb Gurban
df. 0 0
Evgeny Malashevich
mf. 0 0
Kirill Zinovich
mf. 0 0
Artem Vasiljev
fw. 3 0
Roman Gribovskiy
fw. 3 1
Nie zagra
Oleksandr Vasyliev
mf. 3 1
Dmitry Ryzhuk
df. 2 1
Oleg Yevdokimov
mf. 1 0
Maksim Kasarab
df. 0 0
BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Shcherbitski
gk. 0 0
Egor Filipenko
df. 3 0
Aleksandar Filipović
df. 2 0
Zakhar Volkov
df. 2 0
Вojan Nastić
df. 2 0
Eugeniy Yablonskiy
df. 1 0
Dzmitry Baha
mf. 3 0
Igor Stasevich
mf. 3 0
Pavel Nekhajchik
mf. 3 0
Stanislav Dragun
mf. 3 1
Anton Saroka
fw. 2 0
Rezerwowi
Anton Chichkan
gk. 3 -5
Andrey Kudravets
gk. 0 0
Boris Kopitović
df. 3 0
Willum Thór Willumsson
df. 3 1
Dmitri Bessmertny
df. 2 0
Eughenij Berezkin
mf. 1 0
Maksim Skavysh
fw. 3 1
Nemanja Milic
fw. 3 0
Nie zagra
Hervaine Moukam
mf. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
49 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
01.09.19
FC Minsk
BATE
3
:
2
26.04.19
BATE
FC Minsk
1
:
0
Belarusian Premier League 2018
20.07.18
BATE
FC Minsk
2
:
0
06.04.18
FC Minsk
BATE
0
:
2
Belarusian Premier League 2017
06.08.17
FC Minsk
BATE
1
:
0
09.04.17
BATE
FC Minsk
1
:
0
Belarusian Premier League 2016
13.08.16
BATE
FC Minsk
3
:
1
16.04.16
FC Minsk
BATE
2
:
3
Belarusian Premier League 2015
25.09.15
FC Minsk
BATE
1
:
2
30.05.15
BATE
FC Minsk
1
:
0
Więcej meczy

Wyniki poprzedniego turnieju

FC Minsk
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
P
28.03.20
FC Minsk
Dinamo Minsk
W
22.03.20
Belshina Bobruisk
FC Minsk
W
BATE
04.04.20
BATE
Rukh
W
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
P
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Torpedo-BelAZ
4 3 0 1 4:2 9
Energetik-BGU
4 3 0 1 6:3 9
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
4
Vitebsk
4 2 1 1 3:3 7
5
FC Minsk
3 2 0 1 6:5 6
6
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
7
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
8
Gorodeya
4 2 0 2 2:3 6
9
Neman
4 1 2 1 3:2 5
10
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
11
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
12
BATE
3 1 0 2 3:5 3
13
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
14
Dinamo Minsk
4 1 0 3 4:5 3
15
FK Smolevichi
3 0 1 2 1:3 1
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:6 1
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
4 3 0 1 4:2 9
2
Energetik-BGU
4 3 0 1 6:3 9
3
Slutsk
4 2 1 1 7:5 7
4
Vitebsk
4 2 1 1 3:3 7
5
FC Minsk
3 2 0 1 6:5 6
6
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
7
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
8
Gorodeya
4 2 0 2 2:3 6
9
Neman
4 1 2 1 3:2 5
10
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
11
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
12
BATE
3 1 0 2 3:5 3
13
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
14
Dinamo Minsk
4 1 0 3 4:5 3
15
FK Smolevichi
3 0 1 2 1:3 1
16
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:6 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Torpedo-BelAZ
2 2 0 0 3:0 6
2
Isloch
3 2 0 1 4:3 6
3
Energetik-BGU
2 2 0 0 5:1 6
4
Neman
2 1 1 0 3:1 4
5
Slutsk
3 1 1 1 4:3 4
6
FC Minsk
1 1 0 0 3:2 3
7
Slavia Mozyr
1 1 0 0 2:1 3
8
Vitebsk
1 1 0 0 1:0 3
9
Gorodeya
2 1 0 1 1:2 3
10
BATE
1 1 0 0 1:0 3
11
Dinamo Minsk
2 1 0 1 2:1 3
12
Dinamo Brest
2 0 1 1 2:3 1
13
Shakhtyor Soligorsk
2 0 1 1 0:1 1
14
Rukh
1 0 0 1 0:1 0
15
FK Smolevichi
1 0 0 1 0:1 0
16
Belshina Bobruisk
2 0 0 2 1:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Vitebsk
3 1 1 1 2:3 4
2
Torpedo-BelAZ
2 1 0 1 1:2 3
3
Energetik-BGU
2 1 0 1 1:2 3
4
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:0 3
5
Slutsk
1 1 0 0 3:2 3
6
Dinamo Brest
1 1 0 0 1:0 3
7
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
8
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
9
FC Minsk
2 1 0 1 3:3 3
10
Gorodeya
2 1 0 1 1:1 3
11
Belshina Bobruisk
2 0 1 1 1:2 1
12
Neman
2 0 1 1 0:1 1
13
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
14
Isloch
0 0 0 0 0:0 0
15
Dinamo Minsk
2 0 0 2 2:4 0
16
BATE
2 0 0 2 2:5 0