Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
2:0
Energetik-BGU — FC Minsk Mecz zakończył się 5 Kwi 2020
Nastęny mecz drużyny Energetik-BGU
8 Sie, 15:00
 
Energetik-BGU
Neman
Nastęny mecz drużyny FC Minsk
12 Sie, 13:00
 
FC Minsk
Slavia Mozyr

Zakłady i typy na spotkanie Energetik-BGU — FC Minsk

5 Kwi 2020, 13:00 (CEST)
5 Kwi 2020, 13:00 (CEST)
Sędzia: Sergey Stetsurin Stadion: Stadyen RTsOP-BGU (Minsk, Belarus)
Energetik-BGU
2 : 0
FC Minsk

Składy

Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Denis Sadovskiy
gk. 0 0
Artem Shkurdyuk
df. 2 0
Artem Sokol.
df. 2 0
Dmitri Girs
df. 2 0
Aik Musahagian
mf. 2 0
Aleksey Nosko
mf. 2 0
David Tweh
mf. 2 0
Jérémy Mawatu
mf. 2 0
Aleksandr Svirepa
mf. 1 0
Jasur Yakhshiboev
fw. 2 2
Junior Atemengue
fw. 2 0
Rezerwowi
Artur Lesko
gk. 2 -1
Daniil Miroshnikov
df. 1 1
Evgeni Yudchits
df. 0 0
Dušan Bakić
mf. 2 1
Vasili Sovpel
mf. 2 0
Wictor Dias
mf. 0 0
Shakhboz Umarov
fw. 2 0
Nie zagra
Pavel Shorats
df. 0 0
FC Minsk

Andrey Razin
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Artem Leonov
gk. 2 -3
Aleksey Zaleskiy
df. 2 0
Dmitri Prishchepa
df. 2 0
Yevhenii Chahovets
df. 2 1
Anton Shramchenko
mf. 2 0
Oleksandr Vasyliev
mf. 2 1
Vladislav Nasibulin
mf. 2 0
Yaroslav Yarotskiy
mf. 2 0
Sergey Sazonchik
mf. 1 0
Roman Gribovskiy
fw. 2 1
Vladimir Khvashchinski
fw. 2 2
Rezerwowi
Pavel Prishivalko
gk. 0 0
Sergey Veremko
gk. 0 0
Dmitri Zinovich
df. 0 0
Gleb Gurban
df. 0 0
Yuri Ostroukh
df. 0 0
Evgeny Malashevich
mf. 0 0
Kirill Zinovich
mf. 0 0
Artem Vasiljev
fw. 2 0
Nie zagra
Dmitry Ryzhuk
df. 2 1
Ognjen Rolović
fw. 2 0
Oleg Yevdokimov
mf. 1 0
Maksim Kasarab
df. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
58 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
2.63
3.38
2.48
1.88
1.50

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
27.09.19
FC Minsk
Energetik-BGU
1
:
6
17.05.19
Energetik-BGU
FC Minsk
3
:
3

Wyniki poprzedniego turnieju

Energetik-BGU
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
W
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
W
FC Minsk
28.03.20
FC Minsk
Dinamo Minsk
W
22.03.20
Belshina Bobruisk
FC Minsk
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
FC Minsk
2 2 0 0 6:3 6
Energetik-BGU
2 2 0 0 4:1 6
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
4
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
5
Torpedo-BelAZ
3 2 0 1 2:2 6
6
Neman
3 1 1 1 2:1 4
7
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
8
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
9
Vitebsk
2 1 0 1 1:2 3
10
BATE
3 1 0 2 3:5 3
11
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
12
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
13
Dinamo Minsk
3 1 0 2 4:4 3
14
Gorodeya
3 1 0 2 1:3 3
15
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
16
Belshina Bobruisk
3 0 0 3 1:5 0
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
FC Minsk
2 2 0 0 6:3 6
2
Energetik-BGU
2 2 0 0 4:1 6
3
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
4
Slavia Mozyr
3 2 0 1 5:5 6
5
Torpedo-BelAZ
3 2 0 1 2:2 6
6
Neman
3 1 1 1 2:1 4
7
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
8
Dinamo Brest
3 1 1 1 3:3 4
9
Vitebsk
2 1 0 1 1:2 3
10
BATE
3 1 0 2 3:5 3
11
Rukh
3 1 0 2 1:2 3
12
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
13
Dinamo Minsk
3 1 0 2 4:4 3
14
Gorodeya
3 1 0 2 1:3 3
15
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
16
Belshina Bobruisk
3 0 0 3 1:5 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
2
Energetik-BGU
1 1 0 0 3:1 3
3
Neman
1 1 0 0 2:0 3
4
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
5
FC Minsk
1 1 0 0 3:2 3
6
Dinamo Minsk
2 1 0 1 2:1 3
7
Slavia Mozyr
1 1 0 0 2:1 3
8
Vitebsk
1 1 0 0 1:0 3
9
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
10
BATE
1 1 0 0 1:0 3
11
Dinamo Brest
2 0 1 1 2:3 1
12
Shakhtyor Soligorsk
2 0 1 1 0:1 1
13
Gorodeya
1 0 0 1 0:2 0
14
FK Smolevichi
0 0 0 0 0:0 0
15
Rukh
1 0 0 1 0:1 0
16
Belshina Bobruisk
2 0 0 2 1:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:0 3
2
Energetik-BGU
1 1 0 0 1:0 3
3
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
4
Torpedo-BelAZ
2 1 0 1 1:2 3
5
FC Minsk
1 1 0 0 3:1 3
6
Dinamo Brest
1 1 0 0 1:0 3
7
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
8
Gorodeya
2 1 0 1 1:1 3
9
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
10
Neman
2 0 1 1 0:1 1
11
Slutsk
0 0 0 0 0:0 0
12
Isloch
0 0 0 0 0:0 0
13
Dinamo Minsk
1 0 0 1 2:3 0
14
Belshina Bobruisk
1 0 0 1 0:1 0
15
Vitebsk
1 0 0 1 0:2 0
16
BATE
2 0 0 2 2:5 0