Zakłady i typy na spotkanie Energetik-BGU — Dinamo Minsk

11 Wrz 2021, 15:00 (CEST)
11 Wrz 2021, 15:00 (CEST)
Energetik-BGU
Dinamo Minsk
Stadion: Stadyen RTsOR-BGU (Minsk, Belarus)

Gdzie obstawiać

Bonus:1425 zł
Bonus:550 zł
Bonus:200 zł
Opłacone przez bukmacherów

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Makavchik
gk. 3 -2
Denis Sadovskiy
gk. 0 0
Vladislav Bakonin
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Artem Sokol.
df. 3 0
Daniil Miroshnikov
df. 3 0
Evgeni Yudchits
df. 3 0
Artem Shkurdyuk
df. 2 1
Dmitri Girs
df. 2 0
Aleksey Lavrik
df. 0 0
Egor Strelkovsky
df. 0 0
Aik Musahagian
mf. 3 0
Andrey Rylach
mf. 3 0
Daniil Vigovsky
mf. 3 1
Jérémy Mawatu
mf. 3 0
Mikhail Bashilov
mf. 3 0
Vladislav Vasiljev
mf. 3 1
Maksim Omelyanchuk
mf. 2 0
Vasili Sovpel
mf. 2 0
Aleksandr Svirepa
mf. 1 0
Artem Jurko
mf. 1 0
Ramzy Yussif
mf. 1 0
Konstantin Malitskiy
mf. 0 0
Artem Vasiljev
fw. 3 1
Bakdaulet Zulfikarov
fw. 1 0
Dinamo Minsk

Leonid Kuchuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Evgeniy Pomazan
gk. 2 0
Yegor Khatkevich
gk. 1 0
Daniil Shapka
gk. 0 0
Maksim Plotnikov
gk. 0 0
Andriy Batsula
df. 3 0
Maksim Shvetsov
df. 3 0
Nikita Naumov
df. 3 1
Syarhey Matsveychyk
df. 3 0
Igor Shitov
df. 1 0
Dominik Dinga
df. 0 0
Vladislav Lyakh
df. 0 0
Aleksandr Selyava
mf. 3 0
Artem Bykov
mf. 3 1
Jean-Morel Poé
mf. 3 1
Roman Davyskiba
mf. 3 1
Sergey Kislyak
mf. 3 0
Anton Putilo
mf. 1 0
Mikhail Kozlov
mf. 1 0
Anton Susha
mf. 0 0
Gleb Rovdo
mf. 0 0
Vladislav Klimovich
fw. 3 0
Yevgeniy Shikavka
fw. 3 0
Ivan Bakhar
fw. 2 0
Vladislav Lozhkin
fw. 1 0
Ablaye Vieux Mbenge
fw. 0 0
Dušan Bakić
fw. 0 0
Kirill Zabelin
fw. 0 0
Vladimir Khvashchinskiy
fw. 0 0

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
22.11.20
Energetik-BGU
Dinamo Minsk
20.06.20
Dinamo Minsk
Energetik-BGU
Belarusian Premier League 2019
26.10.19
Energetik-BGU
Dinamo Minsk
3
:
3
16.06.19
Dinamo Minsk
Energetik-BGU
6
:
1

Wyniki poprzedniego turnieju

Energetik-BGU
09.04.21
Energetik-BGU
Sputnik
P
04.04.21
Rukh
Energetik-BGU
R
20.03.21
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
P
13.03.21
Energetik-BGU
Smorgon
W
Dinamo Minsk
10.04.21
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
R
04.04.21
Dinamo Minsk
Slutsk
W
20.03.21
Vitebsk
Dinamo Minsk
R
13.03.21
Dinamo Minsk
Torpedo-BelAZ
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
4 4 0 0 10:1 12
2
Dinamo Brest
4 2 2 0 6:1 8
3
BATE
4 2 2 0 8:4 8
4
Dinamo Minsk
4 2 2 0 5:1 8
5
Gomel
4 2 1 1 7:4 7
6
Rukh
4 1 3 0 4:3 6
7
Torpedo-BelAZ
4 2 0 2 2:5 6
8
Isloch
4 2 0 2 3:5 6
9
Vitebsk
4 1 2 1 2:1 5
10
FC Minsk
4 1 2 1 5:5 5
11
Energetik-BGU
4 1 1 2 4:3 4
12
Slutsk
4 1 1 2 3:5 4
13
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
14
Neman
4 0 2 2 1:4 2
15
Slavia Mozyr
4 0 1 3 1:5 1
16
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
4 4 0 0 10:1 12
2
Dinamo Brest
4 2 2 0 6:1 8
3
BATE
4 2 2 0 8:4 8
4
Dinamo Minsk
4 2 2 0 5:1 8
5
Gomel
4 2 1 1 7:4 7
6
Rukh
4 1 3 0 4:3 6
7
Torpedo-BelAZ
4 2 0 2 2:5 6
8
Isloch
4 2 0 2 3:5 6
9
Vitebsk
4 1 2 1 2:1 5
10
FC Minsk
4 1 2 1 5:5 5
11
Energetik-BGU
4 1 1 2 4:3 4
12
Slutsk
4 1 1 2 3:5 4
13
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
14
Neman
4 0 2 2 1:4 2
15
Slavia Mozyr
4 0 1 3 1:5 1
16
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
3 3 0 0 8:0 9
2
BATE
2 2 0 0 6:2 6
3
Dinamo Minsk
2 2 0 0 4:0 6
4
Isloch
3 2 0 1 3:1 6
5
Gomel
2 2 0 0 4:0 6
6
Slutsk
2 1 1 0 3:1 4
7
Energetik-BGU
3 1 0 2 4:3 3
8
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
9
FC Minsk
2 0 2 0 4:4 2
10
Rukh
2 0 2 0 1:1 2
11
Dinamo Brest
2 0 2 0 1:1 2
12
Vitebsk
1 0 1 0 0:0 1
13
Neman
2 0 1 1 0:1 1
14
Slavia Mozyr
3 0 1 2 1:4 1
15
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:5 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Brest
2 2 0 0 5:0 6
2
Rukh
2 1 1 0 3:2 4
3
Vitebsk
3 1 1 1 2:1 4
4
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:1 3
5
FC Minsk
2 1 0 1 1:1 3
6
Torpedo-BelAZ
3 1 0 2 1:5 3
7
Sputnik
2 1 0 1 1:2 3
8
BATE
2 0 2 0 2:2 2
9
Dinamo Minsk
2 0 2 0 1:1 2
10
Energetik-BGU
1 0 1 0 0:0 1
11
Gomel
2 0 1 1 3:4 1
12
Neman
2 0 1 1 1:3 1
13
Smorgon
4 0 1 3 1:9 1
14
Isloch
1 0 0 1 0:4 0
15
Slutsk
2 0 0 2 0:4 0
16
Slavia Mozyr
1 0 0 1 0:1 0