Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
2:1
Energetik-BGU — Dinamo Brest Mecz zakończył się 16 Maj 2020
Następny mecz między tymi drużynami
29 Sie, 12:00

Zakłady i typy na spotkanie Energetik-BGU — Dinamo Brest

16 Maj 2020, 14:00 (CEST)
16 Maj 2020, 14:00 (CEST)
Sędzia: Pavel Koronets Stadion: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Energetik-BGU
2 : 1
Dinamo Brest

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Denis Sadovskiy
gk. 4 -6
Artur Lesko
gk. 3 -1
Artem Makavchik
gk. 0 0
Artem Shkurdyuk
df. 7 0
Artem Sokol.
df. 7 0
Dmitri Girs
df. 6 0
Evgeni Yudchits
df. 5 0
Daniil Miroshnikov
df. 3 1
Aleksey Nosko
mf. 7 1
Jérémy Mawatu
mf. 7 0
David Tweh
mf. 7 1
Aik Musahagian
mf. 6 0
Vasili Sovpel
mf. 5 0
Aleksandr Svirepa
mf. 5 0
Dušan Bakić
mf. 5 1
Shakhboz Umarov
fw. 7 0
Jasur Yakhshiboev
fw. 7 4
Junior Atemengue
fw. 6 0
Dinamo Brest

Serghei Kovalchuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Pavel Pavlyuchenko
gk. 5 -4
Sergey Ignatovich
gk. 2 -3
Aleksandr Pavlovets
df. 6 0
Kiki Gabi
df. 6 2
Aleh Veratsila
df. 6 0
Georgios Katsikas
df. 0 0
Dmitry Bolbat
df. 0 0
Sergey Kislyak
mf. 7 0
Oleksandr Noyok
mf. 7 0
Artem Bykov
mf. 6 0
Roman Yuzepchukh
mf. 6 0
Pavel Savitski
mf. 6 1
Vsevolod Sadovsky
mf. 4 0
Sergey Krivets
mf. 3 0
Artem Milevskiy
fw. 7 2
Mikhail Gordejchuk
fw. 6 1
Denis Laptev
fw. 5 1
Evgeni Shevchenko
fw. 5 0
Maksim Lotysh
fw. 0 0
Niepewny
Kirill Pechenin
df. 3 0
Maksim Vitus
df. 3 0
Denis Duarte
df. 0 0
Nie zagra
Elis Bakaj
mf. 3 0
Yevhen Khacheridi
df. 2 0

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
4.07
3.75
1.85
2.20
1.65
4.10
3.85
1.86
2.05
1.75
3.75
3.60
1.87

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2019
24.08.19
Dinamo Brest
Energetik-BGU
6
:
2
21.04.19
Energetik-BGU
Dinamo Brest
1
:
1

Wyniki poprzedniego turnieju

Energetik-BGU
01.05.20
FK Smolevichi
Energetik-BGU
W
24.04.20
Neman
Energetik-BGU
P
16.04.20
Energetik-BGU
Gorodeya
P
11.04.20
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
P
05.04.20
Energetik-BGU
FC Minsk
W
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
W
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
W
Dinamo Brest
03.05.20
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
W
25.04.20
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
P
18.04.20
Vitebsk
Dinamo Brest
P
12.04.20
Dinamo Brest
Isloch
W
04.04.20
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
P
28.03.20
Slutsk
Dinamo Brest
W
20.03.20
Dinamo Brest
FK Smolevichi
R

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Torpedo-BelAZ
9 5 3 1 12:5 18
BATE
8 5 1 2 16:9 16
Slutsk
8 5 1 2 15:11 16
4
Energetik-BGU
8 5 0 3 10:8 15
5
Isloch
8 5 0 3 11:12 15
6
Dinamo Brest
8 4 1 3 11:8 13
7
Shakhtyor Soligorsk
8 3 3 2 9:3 12
8
Rukh
8 3 3 2 7:5 12
9
Slavia Mozyr
8 3 2 3 10:12 11
10
Vitebsk
8 3 2 3 6:8 11
11
Gorodeya
9 3 2 4 6:10 11
12
FC Minsk
8 3 1 4 12:16 10
13
Dinamo Minsk
8 3 0 5 11:10 9
14
Neman
8 2 2 4 9:11 8
15
FK Smolevichi
8 0 3 5 6:14 3
16
Belshina Bobruisk
8 0 2 6 6:15 2
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
BATE
5 4 1 0 13:4 13
2
Slutsk
5 3 1 1 9:7 10
3
Dinamo Brest
5 3 0 2 8:5 9
4
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 8:3 9
5
Rukh
5 2 3 0 6:3 9
6
Isloch
5 3 0 2 7:9 9
7
Shakhtyor Soligorsk
5 2 2 1 7:2 8
8
Dinamo Minsk
5 2 0 3 7:6 6
9
Energetik-BGU
5 2 0 3 4:7 6
10
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:7 5
11
Vitebsk
5 1 2 2 4:6 5
12
Gorodeya
5 1 2 2 4:7 5
13
Neman
5 1 1 3 7:10 4
14
FC Minsk
5 1 1 3 6:11 4
15
Belshina Bobruisk
5 0 2 3 5:10 2
16
FK Smolevichi
5 0 2 3 5:11 2
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
6 5 0 1 10:5 15
2
Torpedo-BelAZ
4 3 1 0 6:1 10
3
Vitebsk
4 2 1 1 4:3 7
4
BATE
3 2 1 0 4:1 7
5
Neman
4 2 1 1 8:5 7
6
Dinamo Brest
5 2 1 2 7:7 7
7
Slutsk
5 2 1 2 8:7 7
8
Energetik-BGU
3 2 0 1 5:2 6
9
Dinamo Minsk
4 2 0 2 5:3 6
10
Slavia Mozyr
4 1 2 1 3:4 5
11
Shakhtyor Soligorsk
4 1 1 2 5:3 4
12
Rukh
3 1 1 1 2:2 4
13
Gorodeya
4 1 1 2 2:5 4
14
FC Minsk
3 1 0 2 5:10 3
15
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 2:8 1
16
FK Smolevichi
5 0 1 4 4:11 1
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Energetik-BGU
5 3 0 2 5:6 9
2
Slutsk
3 3 0 0 7:4 9
3
BATE
5 3 0 2 12:8 9
4
Torpedo-BelAZ
5 2 2 1 6:4 8
5
Rukh
5 2 2 1 5:3 8
6
Shakhtyor Soligorsk
4 2 2 0 4:0 8
7
FC Minsk
5 2 1 2 7:6 7
8
Gorodeya
5 2 1 2 4:5 7
9
Slavia Mozyr
4 2 0 2 7:8 6
10
Dinamo Brest
3 2 0 1 4:1 6
11
Vitebsk
4 1 1 2 2:5 4
12
Dinamo Minsk
4 1 0 3 6:7 3
13
FK Smolevichi
3 0 2 1 2:3 2
14
Belshina Bobruisk
4 0 1 3 4:7 1
15
Neman
4 0 1 3 1:6 1
16
Isloch
2 0 0 2 1:7 0