Zakłady i typy na spotkanie Energetik-BGU — Dinamo Brest

16 Paź 2021, 15:00 (CEST)
16 Paź 2021, 15:00 (CEST)
Energetik-BGU
Dinamo Brest
Stadion: Stadyen RTsOR-BGU (Minsk, Belarus)
Nadchodzące mecze
While there are no odds for this match, you can pick a bet for upcoming matches in this tournament

Gdzie obstawiać

Bonus:1425 zł
Bonus:550 zł
Bonus:200 zł
Opłacone przez bukmacherów

Składy

Składy wyjściowe zostaną ogłoszone około godzinę przez meczem

Energetik-BGU

Vladimir Belyavski
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Makavchik
gk. 3 -2
Denis Sadovskiy
gk. 0 0
Vladislav Bakonin
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Artem Sokol.
df. 3 0
Daniil Miroshnikov
df. 3 0
Evgeni Yudchits
df. 3 0
Artem Shkurdyuk
df. 2 1
Dmitri Girs
df. 2 0
Aleksey Lavrik
df. 0 0
Egor Strelkovsky
df. 0 0
Aik Musahagian
mf. 3 0
Andrey Rylach
mf. 3 0
Daniil Vigovsky
mf. 3 1
Jérémy Mawatu
mf. 3 0
Mikhail Bashilov
mf. 3 0
Vladislav Vasiljev
mf. 3 1
Maksim Omelyanchuk
mf. 2 0
Vasili Sovpel
mf. 2 0
Aleksandr Svirepa
mf. 1 0
Artem Jurko
mf. 1 0
Ramzy Yussif
mf. 1 0
Konstantin Malitskiy
mf. 0 0
Artem Vasiljev
fw. 3 1
Bakdaulet Zulfikarov
fw. 1 0
Dinamo Brest

Serghei Kovalchuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Roman Stepanov
gk. 3 0
Artem Denisenko
gk. 0 0
Michail Kozakevich
gk. 0 0
Artur Slabashevich
df. 3 0
Sergey Lynko
df. 3 0
Vitali Gajduchik
df. 3 0
Vladimir Scherbo
df. 3 0
Yann Emmanuel Affi
df. 3 0
Sergey Usenya
df. 2 0
Vladislav Yasukevich
df. 1 0
Aleksandr Poznyak
df. 0 0
Dmitry Bajdukov
df. 0 0
David Ivan
mf. 3 0
Edgar Olekhnovich
mf. 3 0
Pavel Sedko
mf. 3 1
Mukhtar Sanusi
mf. 2 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 2 0
Dmitri Sibilev
mf. 1 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 1 0
Vasili Zhurnevich
mf. 1 1
Maxim Kovalchuk
mf. 0 0
Aleksandr Shestyuk
fw. 3 2
Stanislav Belenky
fw. 3 1

Bezpośrednie spotkania

Belarusian Premier League 2020
19.09.20
Dinamo Brest
Energetik-BGU
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo Brest
Belarusian Premier League 2019
24.08.19
Dinamo Brest
Energetik-BGU
6
:
2
21.04.19
Energetik-BGU
Dinamo Brest
1
:
1

Wyniki poprzedniego turnieju

Energetik-BGU
09.04.21
Energetik-BGU
Sputnik
P
04.04.21
Rukh
Energetik-BGU
R
20.03.21
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
P
13.03.21
Energetik-BGU
Smorgon
W
Dinamo Brest
02.04.21
Neman
Dinamo Brest
W
20.03.21
Dinamo Brest
BATE
R
14.03.21
Sputnik
Dinamo Brest
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
3 3 0 0 7:1 9
2
Dinamo Brest
3 2 1 0 5:0 7
3
BATE
3 2 1 0 6:2 7
4
Dinamo Minsk
3 2 1 0 4:0 7
5
Rukh
4 1 3 0 4:3 6
6
Torpedo-BelAZ
4 2 0 2 2:5 6
7
Isloch
4 2 0 2 3:5 6
8
Gomel
3 1 1 1 5:4 4
9
Energetik-BGU
4 1 1 2 4:3 4
10
FC Minsk
3 1 1 1 3:3 4
11
Slutsk
4 1 1 2 3:5 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
13
Neman
3 0 2 1 1:2 2
14
Vitebsk
3 0 2 1 0:1 2
15
Slavia Mozyr
3 0 1 2 1:3 1
16
Smorgon
3 0 1 2 1:6 1
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
3 3 0 0 7:1 9
2
Dinamo Brest
3 2 1 0 5:0 7
3
BATE
3 2 1 0 6:2 7
4
Dinamo Minsk
3 2 1 0 4:0 7
5
Rukh
4 1 3 0 4:3 6
6
Torpedo-BelAZ
4 2 0 2 2:5 6
7
Isloch
4 2 0 2 3:5 6
8
Gomel
3 1 1 1 5:4 4
9
Energetik-BGU
4 1 1 2 4:3 4
10
FC Minsk
3 1 1 1 3:3 4
11
Slutsk
4 1 1 2 3:5 4
12
Sputnik
4 1 0 3 1:7 3
13
Neman
3 0 2 1 1:2 2
14
Vitebsk
3 0 2 1 0:1 2
15
Slavia Mozyr
3 0 1 2 1:3 1
16
Smorgon
3 0 1 2 1:6 1
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
2 2 0 0 5:0 6
2
BATE
2 2 0 0 6:2 6
3
Dinamo Minsk
2 2 0 0 4:0 6
4
Isloch
3 2 0 1 3:1 6
5
Slutsk
2 1 1 0 3:1 4
6
Gomel
1 1 0 0 2:0 3
7
Energetik-BGU
3 1 0 2 4:3 3
8
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
9
Rukh
2 0 2 0 1:1 2
10
Dinamo Brest
1 0 1 0 0:0 1
11
Vitebsk
1 0 1 0 0:0 1
12
Neman
2 0 1 1 0:1 1
13
FC Minsk
1 0 1 0 2:2 1
14
Slavia Mozyr
2 0 1 1 1:2 1
15
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:5 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Brest
2 2 0 0 5:0 6
2
Rukh
2 1 1 0 3:2 4
3
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:1 3
4
FC Minsk
2 1 0 1 1:1 3
5
Torpedo-BelAZ
3 1 0 2 1:5 3
6
Sputnik
2 1 0 1 1:2 3
7
Energetik-BGU
1 0 1 0 0:0 1
8
BATE
1 0 1 0 0:0 1
9
Vitebsk
2 0 1 1 0:1 1
10
Neman
1 0 1 0 1:1 1
11
Dinamo Minsk
1 0 1 0 0:0 1
12
Gomel
2 0 1 1 3:4 1
13
Smorgon
3 0 1 2 1:6 1
14
Isloch
1 0 0 1 0:4 0
15
Slutsk
2 0 0 2 0:4 0
16
Slavia Mozyr
1 0 0 1 0:1 0