Zakłady i typy na spotkanie Belshina Bobruisk — FC Minsk 23 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

Belshina Bobruisk
19.10.22
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk
P
15.10.22
Belshina Bobruisk
Neman
W
09.10.22
Isloch
Belshina Bobruisk
P
01.10.22
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
R
17.09.22
Slutsk
Belshina Bobruisk
R
11.09.22
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
P
03.09.22
Vitebsk
Belshina Bobruisk
R
27.08.22
Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk
R
20.08.22
Gomel
Belshina Bobruisk
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
P
18.07.22
Belshina Bobruisk
Shakhtyor Soligorsk
P
08.07.22
Slavia Mozyr
Belshina Bobruisk
P
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
W
26.06.22
FC Minsk
Belshina Bobruisk
W
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
P
29.05.22
Neman
Belshina Bobruisk
R
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
W
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Belshina Bobruisk
Slutsk
P
30.04.22
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
W
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
R
16.04.22
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
R
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
P
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
P
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
R
FC Minsk
18.10.22
FC Minsk
Slavia Mozyr
W
14.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
FC Minsk
R
08.10.22
Shakhtyor Soligorsk
FC Minsk
P
02.10.22
FC Minsk
Energetik-BGU
R
18.09.22
Neman
FC Minsk
R
10.09.22
FC Minsk
Isloch
P
02.09.22
Dinamo Brest
FC Minsk
P
27.08.22
FC Minsk
Slutsk
W
19.08.22
Torpedo-BelAZ
FC Minsk
R
13.08.22
FC Minsk
Vitebsk
W
07.08.22
Dinamo Minsk
FC Minsk
P
15.07.22
Gomel
FC Minsk
W
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
W
26.06.22
FC Minsk
Belshina Bobruisk
P
19.06.22
Slavia Mozyr
FC Minsk
P
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
W
20.05.22
FC Minsk
Shakhtyor Soligorsk
W
14.05.22
Energetik-BGU
FC Minsk
P
08.05.22
FC Minsk
Neman
W
01.05.22
Isloch
FC Minsk
P
23.04.22
FC Minsk
Dinamo Brest
W
15.04.22
Slutsk
FC Minsk
W
09.04.22
FC Minsk
Torpedo-BelAZ
W
03.04.22
Vitebsk
FC Minsk
R
18.03.22
FC Minsk
Dinamo Minsk
P

Bezpośrednie spotkania: Belshina Bobruisk — FC Minsk

Belarusian Premier League 2022
26.06.22
FC Minsk
Belshina Bobruisk
Belarusian Premier League 2020
05.07.20
FC Minsk
Belshina Bobruisk
22.03.20
Belshina Bobruisk
FC Minsk
Puchar Białorusi 2019-2020
28.07.19
Belshina Bobruisk
FC Minsk
1
:
3
Belarusian Premier League 2016
21.08.16
Belshina Bobruisk
FC Minsk
0
:
2
24.04.16
FC Minsk
Belshina Bobruisk
1
:
1
Belarusian Premier League 2015
24.10.15
Belshina Bobruisk
FC Minsk
4
:
0
21.06.15
FC Minsk
Belshina Bobruisk
2
:
1
Belarusian Premier League 2014
25.10.14
Belshina Bobruisk
FC Minsk
1
:
2
13.09.14
FC Minsk
Belshina Bobruisk
1
:
1
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
25 16 4 5 46:15 52
Dinamo Minsk
25 14 9 2 42:18 51
Energetik-BGU
25 15 6 4 41:20 51
4
Isloch
26 14 5 7 42:27 47
5
BATE
26 12 11 3 42:18 47
6
Torpedo-BelAZ
26 11 8 7 34:27 41
7
FC Minsk
26 11 6 9 41:37 39
8
Gomel
26 11 6 9 31:30 39
9
Neman
26 8 12 6 34:31 36
10
Slavia Mozyr
27 8 6 13 32:44 30
11
Belshina
26 6 10 10 33:40 28
12
Slutsk
26 6 9 11 24:39 27
13
Dinamo Brest
25 5 8 12 25:37 23
14
Vitebsk
26 4 8 14 22:40 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
27 4 7 16 17:40 19
16
Dnepr
26 3 3 20 21:64 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 4 1 0 7:1 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 11:2 11
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 5:2 10
4
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 6:4 9
5
Shakhtyor Soligorsk
5 3 0 2 10:3 9
6
Gomel
5 2 2 1 4:5 8
7
Neman
5 2 2 1 6:3 8
8
BATE
5 1 4 0 6:3 7
9
FC Minsk
5 1 3 1 7:3 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 3:5 6
11
Slutsk
5 1 2 2 2:7 5
12
Belshina
5 1 2 2 4:7 5
13
Dinamo Brest
5 1 2 2 9:10 5
14
Vitebsk
5 0 2 3 1:8 2
15
Slavia Mozyr
5 0 1 4 1:10 1
16
Dnepr
5 0 0 5 1:11 0
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
13 8 2 3 22:14 26
2
Shakhtyor Soligorsk
12 8 1 3 18:7 25
3
Neman
13 7 4 2 19:12 25
4
Energetik-BGU
13 6 4 3 21:10 22
5
BATE
13 6 4 3 23:13 22
6
Dinamo Minsk
12 5 6 1 20:10 21
7
Gomel
13 7 0 6 14:15 21
8
Torpedo-BelAZ
13 5 5 3 19:13 20
9
Isloch
13 5 4 4 18:15 19
10
Slutsk
13 3 5 5 13:21 14
11
Slavia Mozyr
14 3 4 7 16:21 13
12
Belshina
13 3 4 6 12:19 13
13
Dinamo Brest
13 2 6 5 15:18 12
14
Vitebsk
13 2 6 5 12:21 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
13 3 0 10 13:35 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Dinamo Minsk
13 9 3 1 22:8 30
2
Energetik-BGU
12 9 2 1 20:10 29
3
Isloch
13 9 1 3 24:12 28
4
Shakhtyor Soligorsk
13 8 3 2 28:8 27
5
BATE
13 6 7 0 19:5 25
6
Torpedo-BelAZ
13 6 3 4 15:14 21
7
Gomel
13 4 6 3 17:15 18
8
Slavia Mozyr
13 5 2 6 16:23 17
9
Belshina
13 3 6 4 21:21 15
10
FC Minsk
13 3 4 6 19:23 13
11
Slutsk
13 3 4 6 11:18 13
12
Neman
13 1 8 4 15:19 11
13
Dinamo Brest
12 3 2 7 10:19 11
14
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 3 9 7:22 9
15
Vitebsk
13 2 2 9 10:19 8
16
Dnepr
13 0 3 10 8:29 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

Belshina Bobruisk

Albert Rybak
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Artem Denisenko
gk. 21 -32
Aleksey Kharitonovich
gk. 0 0
Ivan Sanko
gk. 0 0
Egor Troyakov
df. 26 3
Artur Slabashevich
df. 23 1
Dmitri Zinovich
df. 21 2
Kirill Rodionov
df. 20 0
Vladislav Solanovich
df. 18 0
Nikita Sokolovski
df. 14 1
Iliya Kuharchuk
mf. 26 2
Musa Isah
mf. 25 2
Dmitri Velisevich
mf. 22 0
Ilya Vasilyev
mf. 18 9
Mikhail Kolyadko
mf. 18 1
Aleksandr Aleksandrovich
mf. 8 0
Ivan Baklanov
mf. 8 0
Dmitri Denisenko
mf. 4 0
Nikita Solonovich
mf. 3 0
Sagir Abdulmajeed
mf. 2 0
Dmitri Gomza
fw. 24 6
Islam Chesnokov
fw. 24 3
Dmitry Vashkevich
fw. 21 1
Aleksej Matyah
fw. 6 0
Vladislav Nuriev
fw. 6 0
Aleksey Skvorchevskiy
fw. 4 0
Ilya Beloous
fw. 3 0
FC Minsk

Vadim Skripchenko
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Pavel Prishivalko
gk. 8 -9
Egor Generalov
gk. 6 -10
Nikita Khalimonchik
df. 21 0
Gleb Gurban
df. 13 0
Eduard Zhevnerov
df. 11 0
Andrey Lebedev
df. 9 0
Gleb Yakushevich
df. 7 0
Vladislav Grekovich
df. 2 0
Anton Shramchenko
mf. 26 7
Aleksandr Dzhigero
mf. 25 2
Denis Yaskovich
mf. 24 0
Daniil Dushevskiy
mf. 22 2
Kirill Chernook
mf. 21 3
Maksim Shilo
mf. 15 0
Nikolay Ivanov
mf. 14 0
Andrey Levkovets
mf. 11 1
Sergey Pushnyakov
mf. 11 0
Aleksa Matic
mf. 9 0
Dzenyagha Saagi
mf. 6 0
Kirill Krestinin
mf. 0 0
Vladimir Khvashchinskiy
fw. 23 17
Rodion Pechura
fw. 14 1
Timofey Martynov
fw. 14 0
Semen Penchuk
fw. 5 0
Kirill Zabelin
fw. 0 0
Sponsorowane

Ikona "Sponsorowany" oznacza, że lokalizacja (pozycja) bukmachera na tej liście jest określona na zasadach komercyjnych.

Rankingi na Legalbet są sporządzane tak uczciwie i obiektywnie, jak to tylko możliwe, dlatego, aby było to jasne, zaznaczamy na nich "Nie na sprzedaż".


Bukmacherzy
Wszyscy bukmacherzy