2:1
BATE — Sputnik Mecz zakończył się 19 Maj 2021
Następny mecz między tymi drużynami
2 Paź, 15:00

Zakłady i typy na spotkanie BATE — Sputnik

19 Maj 2021, 19:45 (CEST)
19 Maj 2021, 19:45 (CEST) Mecz zakończył się
BATE
2 : 1
Sputnik
Stadion: Borisov-Arena (Borisov, Belarus)
Sędzia: Sergey Gorayutin

Składy

BATE

Vitali Zhukovski
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Andrey Kudravets
gk. 4 -3
Jakov Filipović
df. 9 1
Danila Nechaev
df. 7 0
Maksim Volodko
df. 5 1
Boris Kopitović
df. 2 0
Eugeniy Yablonskiy
mf. 9 0
Shakhboz Umarov
mf. 9 3
Pavel Nekhajchik
mf. 7 1
Willum Thór Willumsson
mf. 7 1
Nemanja Milic
fw. 9 1
Nikolai Signevich
fw. 5 0
Rezerwowi
Anton Chichkan
gk. 5 -6
Aleksandar Filipović
df. 8 0
Vladislav Malkevich
df. 3 0
Nikita Supranovich
df. 1 0
Pavel Karasyov
mf. 9 0
Stanislav Dragun
mf. 7 5
Aleksey Nosko
mf. 4 0
Dmitri Bessmertny
mf. 3 0
Sergey Volkov.
mf. 3 0
Maksim Skavysh
fw. 9 4
Nie zagra
Pavel Rybak
df. 9 1
Anton Saroka
fw. 0 0
Denis Shcherbitski
gk. 0 0
Semen Lazarchik
df. 0 0
Vyacheslav Dergachev
gk. 0 0
Zakhar Volkov
df. 0 0
Sputnik

Vyacheslav Levchuk
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Konstantin Rudenok
gk. 9 -20
Georgi Monastyrskiy
df. 9 0
Stanislav Izhakovski
df. 9 0
Ilya Lukashevich
df. 5 0
Aleksey Volovik
df. 4 0
Arseni Kontsedailov
mf. 9 0
Igor Yasinski
mf. 8 0
Makar Litskevich
mf. 5 0
Evgeni Kozel
fw. 8 0
Tin Vukmanich
fw. 7 0
Ariagner Smith
fw. 6 2
Rezerwowi
Vladimir Pyatigorets
gk. 0 0
Evgeniy Semenchuk
df. 1 0
Vadim Kurlovich
mf. 9 0
Artem Fedyanin
mf. 5 0
Anton Bogdanov
mf. 3 0
Nie zagra
Aleksandr Mikhalenko
df. 9 0
Aleksandr Kholodinsky
fw. 7 1
Artem Solovei
mf. 7 0
Didine Djouhary
mf. 7 0
Michael Yambe
fw. 1 0
Kirill Kotov
gk. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
39 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.08
9.60
29.00
2.65
1.47
1.06
9.75
19.00

Bezpośrednie spotkania

Puchar Białorusi 2019-2020
26.06.19
Sputnik
BATE
2
:
5

Wyniki poprzedniego turnieju

BATE
15.05.21
BATE
Rukh
W
09.05.21
Shakhtyor Soligorsk
BATE
P
01.05.21
BATE
Smorgon
W
25.04.21
Isloch
BATE
W
17.04.21
BATE
Energetik-BGU
W
11.04.21
FC Minsk
BATE
R
03.04.21
BATE
Gomel
W
20.03.21
Dinamo Brest
BATE
R
14.03.21
BATE
Slutsk
W
Sputnik
14.05.21
Sputnik
Slavia Mozyr
P
08.05.21
Rukh
Sputnik
P
01.05.21
Sputnik
Shakhtyor Soligorsk
P
23.04.21
Smorgon
Sputnik
P
16.04.21
Sputnik
Isloch
P
09.04.21
Energetik-BGU
Sputnik
W
03.04.21
Sputnik
FC Minsk
P
21.03.21
Gomel
Sputnik
P
14.03.21
Sputnik
Dinamo Brest
P

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
Shakhtyor Soligorsk
9 9 0 0 23:5 27
Dinamo Minsk
9 6 2 1 16:5 20
BATE
9 6 2 1 18:9 20
4
Dinamo Brest
9 4 5 0 11:3 17
5
Gomel
9 4 3 2 14:8 15
6
Rukh
9 4 3 2 16:11 15
7
Vitebsk
10 3 6 1 9:6 15
8
Isloch
10 4 1 5 15:18 13
9
Torpedo-BelAZ
9 3 3 3 9:13 12
10
FC Minsk
9 2 4 3 14:15 10
11
Slavia Mozyr
9 2 2 5 9:13 8
12
Slutsk
9 1 4 4 8:15 7
13
Energetik-BGU
9 1 3 5 9:12 6
14
Neman
9 1 3 5 6:11 6
15
Smorgon
9 1 1 7 3:19 4
16
Sputnik
9 1 0 8 3:20 3
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
5 5 0 0 13:4 15
2
Dinamo Minsk
5 4 0 1 11:4 12
3
BATE
5 4 0 1 10:5 12
4
Dinamo Brest
5 2 3 0 5:2 9
5
Vitebsk
5 2 3 0 7:5 9
6
Rukh
5 3 0 2 12:8 9
7
Gomel
5 2 2 1 7:4 8
8
Slavia Mozyr
5 2 1 2 8:8 7
9
Torpedo-BelAZ
5 1 3 1 7:8 6
10
FC Minsk
5 1 2 2 9:10 5
11
Isloch
5 1 1 3 7:12 4
12
Neman
5 1 1 3 5:7 4
13
Slutsk
5 0 3 2 5:10 3
14
Smorgon
5 1 0 4 2:10 3
15
Energetik-BGU
5 0 2 3 5:9 2
16
Sputnik
5 0 0 5 2:13 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
6 6 0 0 17:2 18
2
BATE
5 5 0 0 12:5 15
3
Dinamo Minsk
5 4 0 1 9:2 12
4
Rukh
5 3 2 0 10:2 11
5
Gomel
4 3 1 0 9:2 10
6
Torpedo-BelAZ
4 2 1 1 6:6 7
7
Vitebsk
4 1 3 0 3:2 6
8
Slutsk
4 1 3 0 6:4 6
9
Dinamo Brest
4 1 3 0 2:1 6
10
Isloch
6 2 0 4 5:9 6
11
Energetik-BGU
5 1 2 2 6:5 5
12
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:6 5
13
Smorgon
2 1 0 1 2:2 3
14
FC Minsk
4 0 3 1 8:10 3
15
Neman
5 0 1 4 2:7 1
16
Sputnik
5 0 0 5 2:14 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Dinamo Brest
5 3 2 0 9:2 11
2
Shakhtyor Soligorsk
3 3 0 0 6:3 9
3
Vitebsk
6 2 3 1 6:4 9
4
Dinamo Minsk
4 2 2 0 7:3 8
5
Isloch
4 2 1 1 10:9 7
6
FC Minsk
5 2 1 2 6:5 7
7
Gomel
5 1 2 2 5:6 5
8
BATE
4 1 2 1 6:4 5
9
Torpedo-BelAZ
5 1 2 2 3:7 5
10
Neman
4 1 2 1 4:4 5
11
Rukh
4 1 1 2 6:9 4
12
Slavia Mozyr
4 1 0 3 4:7 3
13
Sputnik
4 1 0 3 1:6 3
14
Energetik-BGU
4 0 1 3 3:7 1
15
Slutsk
5 0 1 4 2:11 1
16
Smorgon
7 0 1 6 1:17 1