Wskazówka: jeśli chcesz wyszukać użytkownika, wpisz '@' przez jego nazwą
Anuluj
1:0
BATE — Rukh Mecz zakończył się 4 Kwi 2020

Zakłady i typy na spotkanie BATE — Rukh

4 Kwi 2020, 16:30 (CEST)
4 Kwi 2020, 16:30 (CEST)
Sędzia: Denis Scherbakov Stadion: Borisov-Arena (Borisov, Belarus)
BATE
1 : 0
Rukh

Składy

BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Anton Chichkan
gk. 2 -5
Boris Kopitović
df. 2 0
Egor Filipenko
df. 2 0
Willum Thór Willumsson
df. 2 1
Aleksandar Filipović
df. 1 0
Zakhar Volkov
df. 1 0
Dzmitry Baha
mf. 2 0
Pavel Nekhajchik
mf. 2 0
Stanislav Dragun
mf. 2 0
Nemanja Milic
fw. 2 0
Anton Saroka
fw. 1 0
Rezerwowi
Andrey Kudravets
gk. 0 0
Вojan Nastić
df. 2 0
Eugeniy Yablonskiy
df. 0 0
Jakov Filipović
df. 0 0
Igor Stasevich
mf. 2 0
Eughenij Berezkin
mf. 1 0
Hervaine Moukam
mf. 0 0
Maksim Skavysh
fw. 2 1
Nie zagra
Dmitri Bessmertny
df. 2 0
Denis Shcherbitski
gk. 0 0
Rukh

Alexander Sednev
trener
Gracz Mecze Gole
Skład
Aleksandr Nechaev
gk. 2 -1
Alexey Kovtun
df. 2 1
Ilya Kolpachuk
df. 2 0
Oleksandr Mihunov
df. 2 0
William Matheus
df. 2 0
Vitali Gajduchik
df. 1 0
Artem Kontsevoj
mf. 2 0
Chidi Osuchukwu
mf. 2 0
Denis Grechikho
mf. 2 0
Vladislav Vasiljev
mf. 1 0
Artem Petrenko
fw. 2 0
Rezerwowi
Roman Stepanov
gk. 0 0
Sergey Tikhonovskiy
mf. 2 0
Maksim Chyzh
mf. 1 0
Pavel Sedko
mf. 1 0
Dmitri Sibilev
mf. 0 0
Gheorghe Andronic
mf. 0 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 0 0
Abdoulaye Diallo
fw. 2 0
Egor Bogomolskiy
fw. 1 0
Bogdan Sadovskiy
fw. 0 0
Nie zagra
Artem Rakhmanov
df. 1 0
Aleksey Antilevski
mf. 0 0
Savior Nvafor
mf. 0 0
Vladislav Morozov
fw. 0 0

Aktualności

Skład
Skład
56 minut przed meczem
Ogłoszono składy wyjściowe.
See above.
Pokaż wszystko

Kursy

Bukmacher 1 × 2 Poniżej 2.5 Powyżej 2.5
1.38
4.40
7.30
1.95
1.85

Wyniki poprzedniego turnieju

BATE
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
P
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
P
Rukh
27.03.20
Rukh
Energetik-BGU
P
20.03.20
Dinamo Minsk
Rukh
W

Tabele

Tabela ligowa

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
FC Minsk
2 2 0 0 6:3 6
Energetik-BGU
2 2 0 0 4:1 6
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
4
Torpedo-BelAZ
3 2 0 1 2:2 6
5
Neman
3 1 1 1 2:1 4
6
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
7
Dinamo Brest
2 1 1 0 2:1 4
8
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
9
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
10
Vitebsk
2 1 0 1 1:2 3
11
Dinamo Minsk
3 1 0 2 4:4 3
12
Gorodeya
3 1 0 2 1:3 3
13
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
14
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
15
BATE
2 0 0 2 2:5 0
16
Belshina Bobruisk
3 0 0 3 1:5 0
Ostatnie pięć meczów

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
FC Minsk
2 2 0 0 6:3 6
2
Energetik-BGU
2 2 0 0 4:1 6
3
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
4
Torpedo-BelAZ
3 2 0 1 2:2 6
5
Neman
3 1 1 1 2:1 4
6
Shakhtyor Soligorsk
3 1 1 1 2:1 4
7
Dinamo Brest
2 1 1 0 2:1 4
8
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
9
Rukh
2 1 0 1 1:1 3
10
Vitebsk
2 1 0 1 1:2 3
11
Dinamo Minsk
3 1 0 2 4:4 3
12
Gorodeya
3 1 0 2 1:3 3
13
Slavia Mozyr
2 1 0 1 3:4 3
14
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
15
BATE
2 0 0 2 2:5 0
16
Belshina Bobruisk
3 0 0 3 1:5 0
U siebie

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Isloch
2 2 0 0 2:0 6
2
Neman
1 1 0 0 2:0 3
3
Slutsk
2 1 0 1 3:2 3
4
FC Minsk
1 1 0 0 3:2 3
5
Dinamo Minsk
2 1 0 1 2:1 3
6
Energetik-BGU
1 1 0 0 3:1 3
7
Slavia Mozyr
1 1 0 0 2:1 3
8
Vitebsk
1 1 0 0 1:0 3
9
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
10
Dinamo Brest
1 0 1 0 1:1 1
11
Shakhtyor Soligorsk
2 0 1 1 0:1 1
12
Gorodeya
1 0 0 1 0:2 0
13
BATE
0 0 0 0 0:0 0
14
FK Smolevichi
0 0 0 0 0:0 0
15
Rukh
1 0 0 1 0:1 0
16
Belshina Bobruisk
2 0 0 2 1:4 0
Na wyjeździe

Drużyna
Mecze
Rozegrane mecze
W R P
Gole
Bramki
Punkty
Punkty
1
Shakhtyor Soligorsk
1 1 0 0 2:0 3
2
Energetik-BGU
1 1 0 0 1:0 3
3
Torpedo-BelAZ
2 1 0 1 1:2 3
4
FC Minsk
1 1 0 0 3:1 3
5
Dinamo Brest
1 1 0 0 1:0 3
6
Rukh
1 1 0 0 1:0 3
7
Gorodeya
2 1 0 1 1:1 3
8
FK Smolevichi
2 0 1 1 1:2 1
9
Neman
2 0 1 1 0:1 1
10
Slutsk
0 0 0 0 0:0 0
11
Slavia Mozyr
1 0 0 1 1:3 0
12
Isloch
0 0 0 0 0:0 0
13
Dinamo Minsk
1 0 0 1 2:3 0
14
Belshina Bobruisk
1 0 0 1 0:1 0
15
Vitebsk
1 0 0 1 0:2 0
16
BATE
2 0 0 2 2:5 0