Nadchodzące mecze

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
RP SP
21:00
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
10 Lut
Główna wskazówka
There are no forecasts for this match
Najwyższy trend
There are no trends for this match
Więcej wskazówek i trendów
Pokaż wszystko

Zakłady i typy na spotkanie BATE — Dinamo Brest 15 Paź 2022

Wyniki poprzedniego turnieju

BATE
08.10.22
Slutsk
BATE
R
01.10.22
BATE
Torpedo-BelAZ
R
16.09.22
Vitebsk
BATE
R
10.09.22
BATE
Dinamo Minsk
R
04.09.22
Gomel
BATE
W
28.08.22
BATE
Shakhtyor Soligorsk
P
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
W
14.08.22
BATE
Belshina Bobruisk
R
07.08.22
BATE
Slavia Mozyr
W
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
P
09.07.22
FC Minsk
BATE
R
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
R
29.06.22
BATE
Slutsk
W
25.06.22
Neman
BATE
R
18.06.22
BATE
Isloch
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
W
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
R
08.05.22
BATE
Vitebsk
W
02.05.22
Dinamo Minsk
BATE
R
22.04.22
BATE
Gomel
W
16.04.22
Shakhtyor Soligorsk
BATE
W
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
W
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
W
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
W
Dinamo Brest
07.10.22
Dinamo Brest
Dnepr Mogilev
W
01.10.22
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
R
17.09.22
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
P
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Brest
W
02.09.22
Dinamo Brest
FC Minsk
W
27.08.22
Energetik-BGU
Dinamo Brest
R
22.08.22
Dinamo Brest
Neman
R
13.08.22
Isloch
Dinamo Brest
W
17.07.22
Slutsk
Dinamo Brest
P
10.07.22
Dinamo Brest
Torpedo-BelAZ
P
03.07.22
Vitebsk
Dinamo Brest
W
26.06.22
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
P
19.06.22
Gomel
Dinamo Brest
P
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
P
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
P
14.05.22
Dinamo Brest
Belshina Bobruisk
R
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
P
01.05.22
Dinamo Brest
Arsenal Dzerzhinsk
R
23.04.22
FC Minsk
Dinamo Brest
P
17.04.22
Dinamo Brest
Energetik-BGU
P
10.04.22
Neman
Dinamo Brest
P
02.04.22
Dinamo Brest
Isloch
R
19.03.22
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
R

Bezpośrednie spotkania: BATE — Dinamo Brest

Belarusian Premier League 2022
28.05.22
Dinamo Brest
BATE
Belarusian Premier League 2021
25.07.21
BATE
Dinamo Brest
20.03.21
Dinamo Brest
BATE
Puchar Białorusi 2020-2021
05.12.20
BATE
Dinamo Brest
4
:
2
Belarusian Premier League 2020
26.09.20
BATE
Dinamo Brest
Puchar Białorusi 2019-2020
24.05.20
BATE
Dinamo Brest
0
:
0
1
:
0
OT
Belarusian Premier League 2020
20.05.20
Dinamo Brest
BATE
Belarusian Premier League 2019
25.09.19
Dinamo Brest
BATE
1
:
1
14.04.19
BATE
Dinamo Brest
0
:
1
Belarusian Premier League 2018
31.10.18
Dinamo Brest
BATE
1
:
3
Więcej meczy

Tabele

Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
Shakhtyor Soligorsk
24 15 4 5 43:15 49
Energetik-BGU
24 14 6 4 38:19 48
Dinamo Minsk
24 13 9 2 37:18 48
4
Isloch
25 14 4 7 42:27 46
5
BATE
24 11 10 3 38:17 43
6
Gomel
25 11 5 9 30:29 38
7
Torpedo-BelAZ
25 10 8 7 33:27 38
8
FC Minsk
25 10 6 9 36:37 36
9
Neman
25 7 12 6 32:31 33
10
Slavia Mozyr
25 8 5 12 31:38 29
11
Belshina
25 6 10 9 32:37 28
12
Slutsk
25 6 9 10 24:34 27
13
Dinamo Brest
23 5 7 11 23:32 22
14
Vitebsk
25 4 8 13 22:39 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
25 4 6 15 16:36 18
16
Dnepr
25 3 3 19 21:62 12
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Isloch
5 5 0 0 12:2 15
2
Energetik-BGU
5 3 1 1 4:2 10
3
Dinamo Brest
5 3 1 1 12:6 10
4
Dinamo Minsk
5 2 3 0 6:2 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 8:5 9
6
Shakhtyor Soligorsk
5 3 0 2 10:3 9
7
BATE
5 1 4 0 3:2 7
8
Gomel
5 2 1 2 3:7 7
9
Slutsk
5 1 3 1 3:3 6
10
Belshina
5 1 2 2 4:7 5
11
Neman
5 1 2 2 5:5 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 2 2 3:5 5
13
Slavia Mozyr
5 1 1 3 4:6 4
14
FC Minsk
5 0 3 2 3:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:10 3
16
Vitebsk
5 0 2 3 2:9 2
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
FC Minsk
12 7 2 3 17:14 23
2
Shakhtyor Soligorsk
11 7 1 3 15:7 22
3
Neman
12 6 4 2 17:12 22
4
Dinamo Minsk
12 5 6 1 20:10 21
5
Gomel
13 7 0 6 14:15 21
6
Energetik-BGU
12 5 4 3 18:9 19
7
BATE
12 5 4 3 19:12 19
8
Isloch
12 5 3 4 18:15 18
9
Torpedo-BelAZ
12 4 5 3 18:13 17
10
Slutsk
12 3 5 4 13:16 14
11
Belshina
13 3 4 6 12:19 13
12
Slavia Mozyr
13 3 3 7 15:20 12
13
Vitebsk
13 2 6 5 12:21 12
14
Dinamo Brest
12 2 5 5 14:17 11
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
13 3 0 10 13:35 9
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs
Drużyna Mecze W R P Gole Punkty Forma
1
Energetik-BGU
12 9 2 1 20:10 29
2
Isloch
13 9 1 3 24:12 28
3
Shakhtyor Soligorsk
13 8 3 2 28:8 27
4
Dinamo Minsk
12 8 3 1 17:8 27
5
BATE
12 6 6 0 19:5 24
6
Torpedo-BelAZ
13 6 3 4 15:14 21
7
Slavia Mozyr
12 5 2 5 16:18 17
8
Gomel
12 4 5 3 16:14 17
9
Belshina
12 3 6 3 20:18 15
10
FC Minsk
13 3 4 6 19:23 13
11
Slutsk
13 3 4 6 11:18 13
12
Neman
13 1 8 4 15:19 11
13
Dinamo Brest
11 3 2 6 9:15 11
14
Vitebsk
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 2 8 6:18 8
16
Dnepr
12 0 3 9 8:27 3
Liga Mistrzów UEFA
Ligi Konferencyjnej UEFA
Relegation play-offs

Składy

BATE

Kirill Alshevskiy
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Andrey Kudravets
gk. 19 -12
Vyacheslav Dergachev
gk. 3 -2
Denis Shcherbitski
gk. 2 -3
Danila Nechaev
df. 23 1
Jakov Filipović
df. 22 0
Maksim Bordachev
df. 19 0
Sidi Bane
df. 3 0
Aleksandr Martynov
df. 1 0
Vladislav Melko
df. 1 0
Stanislav Dragun
mf. 24 7
Valeri Gromyko
mf. 23 3
Vladislav Malkevich
mf. 23 4
Dmitri Bessmertny
mf. 22 3
Valeri Bocherov
mf. 21 1
Sergey Sazonchik
mf. 11 0
Timofey Sharkovskiy
mf. 9 0
Yaroslav Oreshkevich
mf. 9 0
Viktor Sotnikov
mf. 7 0
Danila Zhulpa
mf. 1 0
Nemanja Milic
fw. 21 4
Ilya Vasilevich
fw. 17 2
Artem Shumanskiy
fw. 16 3
Damjan Dostanic
fw. 8 0
Nikita Nekrasov
fw. 6 1
Aleksandr Frantsuzov
fw. 4 0
Dinamo Brest

Andrey Prokopyuk
trener
Gracz Mecze Gole
W składzie
Michail Kozakevich
gk. 16 -19
Aleksey Vasilyev
gk. 0 0
Gleb Tretsiak
gk. 0 0
Evgeni Yudchits
df. 21 1
Andrey Shemruk
df. 20 1
Ilya Kolpachuk
df. 18 1
Vladislav Yasyukevich
df. 18 1
Munashe Garananga
df. 17 2
Vladimir Shcherbo
df. 11 0
Vladislav Krivitskiy
df. 9 0
Daniil Miroshnikov
df. 7 0
Vadim Milyutin
df. 7 0
Ilya Bogdanovich
df. 1 0
Edgar Olekhnovich
mf. 16 1
Tsepenkov Kirill
mf. 15 2
David Ivan
mf. 14 0
Aleksandr Bulychev
mf. 13 0
Vladislav Sugak
mf. 10 1
Dmitry Lesnyak
mf. 7 0
Maksim Kovalchuk
mf. 5 0
Gbenga Opamoye
mf. 3 0
Kirill Kovalyuk
mf. 3 0
Sergey Lynko
fw. 17 2
Daniil Pavlov
fw. 10 0
Maksym Artemchuk
fw. 10 2
Mikhail Gordejchuk
fw. 8 3
Pavel Satsuk
fw. 8 0
Aleksandr Shestyuk
fw. 7 1
Kuadza Cedrik Chaleb
fw. 6 1
Abdulfattokh Khudoydodzoda
fw. 3 0